Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kiełbasa z haczykami w wąwozie na LSM. Kto chce zabić psy mieszkańców? [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 listopada 2017 r. o 10:13 Powrót do artykułu
złapać s***ela i nafaszerowac go ta kiełbasą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Podejrzewam,  że sprawca/ sprawcami są charakterystyczni, starsi ludzie którym większość rzeczy przeszkadza. Miejcie ich na oku może kogoś zapięcie na gorącym uczynku jak podrzuca swoje niespodzianki.
 a ja mam prośbę do starszych ludzi, jak spacerujecie róbcie zdjęcia tym idiotom co nie sprzątają po swoich pupilkach i jak pupilki obszczywają drzewka, krzewy (u mnie pod blokiem tuja uschła od psich sików) i wysyłajcie te zdjęcia na policję aby takich idiotów tj. właścicieli pupilków policja karała porządnymi mandatami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie, co wy piszecie, zabijanie psy jest ok, bo robią kupę? idąc tym samym tropem może podrzucajmy haczyki do jedzenia ludziom co śmiecia papierkami, gumami, bluetkami. w walizie jest kupę dzieciaków, ludzi robiących grilla, pijących piwa i nie sprzątających po sobie – na każdym kroku bumelka po piwie, plastikowe kubeczki i butelki po tanim winie może im tez każmy jeść haczyki, bo śmiecą w wąwozie?
Generalnie tak, jak ktoś po sobie zostawia śmieci to jest taką samą mendą do odstrzału jak niesprzątający psiarze a w sumie to nawet gorszą bo kupa po pewnym czasie sama się rozłoży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !!Hycel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To moim zdanie palacych trzeba odizolowac i gdzies wyslac bo.mi przeszkadza smrod dymu papieresowego jam wychodze na spacer i ludzie chodza pala... i tak jak na bronowicach to wiekszoac ludzi starszych nie sprzata po swoich pasach bo sa zacofani moze im jakies lekcie zorganizowac... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sama mam w domu 2 dobrze wychowane pieski i nie popieram takiej barbarzyńskiej metody ale to dobry moment aby zastanowić się nad kuriozalną sytuacją jaka dzieje się z tym wybiegiem. Wynajmowaliśmy w jego okolicy mieszkanie w zeszłym roku i mieszkańcy skarżą się na permanentne szczekanie - usytuowanie niczym amfiteatr potęguje dźwięk a dookoła mieszka kilka tysięcy ludzi! Znajomy chirurg, wraca z dyżuru i nie odeśpi ani rano ani po południu, małe dzieci itd. Trzeba by przyjrzeć się przekrętowi jaki towarzyszył budowie wybiegu - farsa i ściema jeżeli chodzi o wywiad społeczny. Winni są urzędnicy, którzy pozwoli na ten obiekt w centrum blokowiska. Ja rozumiem, że osoby samotne traktują swoje pupilki bezkrytycznie jako protezy emocjonalnego kontaktu ale dookoła mieszka kilka tyś ludzi. Trzeba rozwiązać problem w jakiś cywilizowany sposób, bo barbarzyńców jak widać nie brakuje. Magda w.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super pomysł to samo muszę zrobic na swoim osiedlu i pozbede sie tego chodzacego gówna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważaj, żeby ciebie i twojego kundla ktoś nie nakarmił taką kiełbaską
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...